Płytki do łazienki o metalicznej strukturze

Wielbicielom niestandardowych rozwiązań z całą pewnością spodobają się płytki łazienkowe o metalicznej strukturze. Dzięki temu całość aranżacji danego pomieszczenia stanie się wyjątkowa i niezwykle oryginalna.

Metaliczne płytki podłogowe – do jakich pomieszczeń będą pasowały?

Płytki metaliczne mają dość ciemną kolorystykę, dlatego też najlepiej wpisują się w duże i przestronne łazienki. W małych pomieszczeniach okazać się mogą dość przytłaczające. Metaliczne płytki najlepiej będą wyglądały w tych miejscach, w których jest swobodny dostęp do światła naturalnego (chodzi tu po prostu o obecność okna w łazience). Takie światło nie tylko rozjaśni i powiększy pomieszczenie, ale również znacznie lepiej niż te sztuczne wydobędzie piękną kolorystykę, jaką niewątpliwie takie kafelki podłogowe posiadają.

Minimalistyczne wnętrza i metaliczne płytki podłogowe – duet idealny

Metaliczna ceramika będzie idealnym uzupełnieniem minimalistycznych łazienkowych wnętrz. Z racji tego, że takie płytki są bardzo wyraziste i same w sobie stanowią niezwykłą dekorację, im mniej dodatków w łazience się znajduj etym lepiej dla ogólnego efektu wizualnego. Do takich kafelków najlepiej będzie dobrać bardzo prostą linię nowoczesnych (te klasyczne czy nieco zabytkowe będą tworzyły dość kiepski, wręcz komiczny efekt) mebli. W niewielkiej ilości bardzo dobrze będą wyglądały szklane oraz metalowe dodatki, jednak bez zbędnej przesady.

Bogatą ofertę płytek podłogowych oferuje sklep Eksperci Łazienek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyposażenie łazienki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.